Posle prve najave početkom februara, na State of Play prezentaciji je prikazan novi trejler za Onimusha: Way of the Sword u kojem možemo da vidimo glavnog junaka u akciji.
U Onimusha: Way of the Sword preuzimamo ulogu Musašija Mijamota, neustrašivog mladog samuraja koji stiže u Kjoto kako bi pronašao dostojnog protivnika i testirao svoje veštine u borbi. Međutim, nailazi samo na invaziju Genma demona koji žele da pokore čovečanstvo.
Zanimljivo je da je Musašijev model baziran na liku legendarnog japanskog glumca, Tošira Mifunea. Mifune je najpoznatiji po filmovima Akire Kurosave, uključujući Rashomon, Seven Samurai i Yojimbo.
Pored ovog sjajnog trejlera, Capcom je potvrdio da Onimusha 2: Samurai’s Destiny remaster izlazi 23. maja za PS5 i PS4.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.
![](https://play.co.rs/wp-content/uploads/2019/03/playzine.png)