PC

Uprkos uspehu igre, NetEase otpušta ključne članove Marvel Rivals tima

Marvel Rivals je u poslednjih nekoliko meseci postao jedan od najuspešnijih hero shootera, ali izgleda da to nije bilo dovoljno da osigura stabilnost njegovog razvojnog tima. Međutim, čak i pored 20 miliona preuzimanja za manje od dve nedelje i 650.000 istovremenih igrača na Steamu, NetEase je otpustio ključne ljude iz tima. NetEase nije dao konkretno objašnjenje za ovaj potez.

Vest je iznenađujuće objavljena na LinkedIn-u, gde je Thaddeus Sasser, direktor igre u podršci za Marvel Rivals, napisao:

“Moja talentovana ekipa je kreirala uspešnu novu franšizu, a onda su nas otpustili! Kakva industrija…”

Sličnu sudbinu doživeo je i Jack Burrows, level dizajner, koji je sarkastično prokomentarisao da se “ni uspeh igre nije pokazao kao dovoljna zaštita od otkaza.”

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.

Pretplatite se na Play! Newsletter

* indicates required


Comments
Play!Zine - preko 14 godina potpuno besplatan profesionalni gejming časopis na srpskom jeziku. Svakog meseca u digitalnom PDF formatu na preko 100 strana očekuju Vas opisi aktuelnih igara, intervjui, editorijali, recenzije hardvera, novosti sa domaće scene i brojne druge zanimljivosti iz sveta gejminga. A dok čekate novi broj časopisa, tu je i naš sajt - www.play.co.rs , gde vas svakodnevno obaveštavamo o svim aktuelnostima, novostima i zanimljivostima iz industrije video-igara. Naš moto je profesionalnost i posvećenost istraživanju, kako bi za vas doneli uvek najinteresantnije i dobro informisane vesti. Želimo dobrodošlicu svim starim i novim fanovima!

O nama:

PLAY! Zine

Adresa redakcije:

Vele Nigrinove 2/1
Beograd

Kontakt:
redakcija@play-zine.com

Prijatelji:


Play!Zine 2006-2019

To Top