Daily Mail je objavio nove fotografije Sofi Tarner u ulozi Lare Kroft, koje dolaze sa seta predstojeće Tomb Raider serije za Prime Video. Snimanje je počelo u januaru 2026. godine.
Na fotografijama možemo videti Sofi Tarner kako skače padobranom iznad jezera i trči kroz šumu. Uslikane su tokom snimanja u Sariju na jugu Engleske.
Sofi se već suočava sa određenim izazovima tokom pripreme za ulogu Lare. U emisiji The Julia Cunningham Show otkrila je da ima problema sa leđima.
„Shvatila sam da imam hroničan problem sa leđima, ali i da je mnogo lakše nabaciti mišiće ako ste se ranije u životu bavili vežbanjem – što ja nikada nisam“.
Za sada još uvek nije poznat datum premijere serije, u kojoj će se pojaviti i Sigurni Viver i Džejson Ajzaks.
The @DailyMail has published 12 photos from the set of Amazon Prime Video’s Tomb Raider series, also showing Sophie Turner as Lara Croft in tactical gear during the filming of a parachute-landing scene! 🪂 pic.twitter.com/zFEFhVUMxg
— Infinity Tomb Raider (@infinityTRaider) February 6, 2026
Pratite nas na našoj Facebook, Instagram i TikTok stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.
